BV Auto Zlín - Q3 hybrid

+420 577 111 911

Plug-in hybridní vozy na našem showroomu

16. 1. 2024
Plug-in hybridní vozy na našem showroomu

Zvažujete pořízení nového vozu a zamýšlíte se, jaký druh pohonu je pro Vás ten pravý? Rádi Vám s výběrem pomůžeme a doporučíme takové řešení, které co nejlépe splní Vaše požadavky a představy. Možná to nakonec bude plug-in hybridní varianta - tedy kategorie, která si získává čím dál větší oblibu. 

Princip této technologie spočívá v kombinaci benzínového motoru s výkonným elektromotorem, kterému dodává energii lithium-iontový akumulátor. Působivé je inteligentní řízení energie, resp. přepínání jednotlivých druhů pohonu. Můžete nechat vše na automatickém sofistikovaném řízení, anebo ovládat vůz dle svých potřeb. Vždy máte k dispozici vysoký kombinovaný výkon kompletního systému a zároveň velmi komfortní jízdní zážitek. V automatickém módu jsou elektrický pohon i spalovací motor využívány tak, abyste mohli těžit z dlouhého dojezdu v rámci čistě elektrické jízdy a současně byla zajištěna co nejnižší spotřeba paliva.

Plug-in hybridní model je zastoupen v každé modelové skupině od Audi A3 až po Audi Q8 nebo luxusní Audi A8 a poznáte je vždy podle označení TFSIe. Naši zákazníci oceňují zejména jednoduchost ovládání, nízké provozní náklady a spolehlivost tohoto pohonu. 

Aktuálně máme vystaveny dva vozy z oblíbené třídy SUV - tedy Audi Q3 TFSIe a taktéž Audi Q3 sportback TFSIe. Obě auta jsou velmi dobře vybavena a připravena k okamžitému odběru. Každý navíc s akční podporou na skladový vůz!

Náš zkušený prodejní tým Vám rád zodpoví Vaše dotazy a pomůže Vám s Vaším výběrem. Zastavte se u nás!