BV Auto Zlín - Audi S4

+420 577 111 911

Audi S4 za akční cenu ihned k odběru

2. 11. 2021
Audi S4 za akční cenu ihned k odběru

Vyražte na zimní dovolenou v krásném autě. Máme pro vás tip, jak na to!

Naše Audi S4 v barvě modrá Ara z palety Audi Exclusive je na to tím nejlepším adeptem! Špičkový šestiválcový motor 3.0 TDI s dvojitým přeplňováním ve spojení s bezchybným osmistupňovým automatem a legendárním pohonem Quattro je zárukou jedinečného svezení. Díky LED světlometům s technologií Audi Matrix bude každá noční jízda zážitkem. Motor o výkonu 347 koňských sil a točivým momentem 700 Nm dokáže zrychlit na 100 km/h během necelých pěti vteřin (přesně 4,8 sekundy), přičemž kombinovaná spotřeba jen lehce přesahuje hranici 6 litrů nafty na 100 km. To vše zaručuje parádní zážitky za volantem a obdivné pohledy zvenčí.

Tento modrý krasavec byl užíván majitelem naší firmy, takže je zaručeno to nejlepší zacházení a péče. Auto je prakticky jako nové, bez známek užívání! Tovární záruka je platná ještě po dobu 3 let nebo do nájezdu 120.000 km. 

Ten nejlepší benefit na závěr - vůz může být váš prakticky ihned a za super cenu - sleva na konkrétním voze je 428.200,- Kč! Kompletní služby včetně výhodného financování, pojištění jsou u nás samozřejmostí, stejně jako dobrá káva a vstřícný a profesionální tým. Zavolejte nám anebo rovnou přijeďte, auto stojí na našem showroomu. Více informací zde.